תיקי מותגים
                                   התקשרו עכשיו 04-8330307

כניסת ספקים

הירשם או התחבר

   

קניית תיקים באינטרנט

חלק ניכר מהקניות שלנו אנחנו מבצעות היום אונליין, קניות בחנויות אונליין הן הקניות הכי נוחות וברוב המקרים גם הכי טובות. חנות התיקים לה-תיק תיקי מותגים פתוחה 24 שעות ביממה 7 ימים בשבוע, החנות מתעדכנת באופן שוטף בדגמים חדשים. בתוך השגרה העמוסה קניות אונליין בתחום האופנה הפכו לדבר שבשגרה, בחירה באתר איכותי המקפיד על אספקת מוצרים איכותיים תבטיח לך את איכות המוצר, את מבצעת הזמנה בראש שקט ויודעת כי המוצר שתקבלי זהה לזה שמופיע בתמונה.

איך לבחור נכון תיק?

כולן מסכימות כי אין זה פשוט לבחור תיק, בעזרת הטיפים הבאים נסייע לך להגדיר את התיק המתאים לך ביותר ולבחור אותו מתוך המלאי הקיים באתר. קנייה נכונה תוכל להיות קנייה שימושית או קנייה חסכונית של תיק מהודר לאירוע במחיר הוגן. קניית תיקים באינטרנט מאפשרת לך לקבל את התיק שבחרת במשלוח עד הבית או עד מקום העבודה.

גודל נכון של תיק

קיים היום מבחר גדול של תיקים בגדלים שונים, פעמים רבות תיקים בגדלים שונים משמשים לאותה פונקציה. כך למשל, תיק יומיומי בעבורי יהיה תיק קטן וקומפקטי ובעבורך תיק יומיומי יהיה תיק גדול  ומרווח. את גודל התיק הדרוש לך והמתאים לך תגדירי על פי הפריטים הקבועים אותם תרצי לשאת בתיק והשימושים המתוכננים לתיק. רוב הנשים מחזיקות באופן קבוע בתיק ארנק, מכשיר טלפון, תיק איפור, משקפי שמש, יומן, חטיף אנרגיה, מה את מחזיקה באופן קבוע בתיק שלך?

קניית תיקים באינטרנט

קניית תיקים

התאמה של התיק למבנה הגוף שלך

תוך קניית תיקים באינטרנט לא ניתן יהיה למדוד את התיק טרם ביצוע ההזמנה, לכן, עלייך להכיר את ההעדפה האישית שלך ולדעת איזה תיק מתאים ונוח למבנה הגוף שלך. אם יש לך מבנה גוף קטן נמליץ לך להימנע מנשיאת תיקים גדולים היוצרים מראה לא פרופורציונלי עם מבנה הגוף הקטן. אם את בעלת מבנה גוף גבוהה וגדול בחירת תיקים קטנים פחות מומלצת.

מה כל אישה צריכה באוסף התיקים שלה?

  1. 2-3 תיקים יומיומיים נוחים בגוונים קלאסיים.
  2. תיק שחור קלאסי איכותי שמתאים לכל הופעה.
  3. 3-4 תיקים קטנים לאירועים.
תיק מיוחד שישדרג כל הופעה פשוטה של ג'ינס וגופייה.
האתר נבנה במערכת 2all | בניית אתרים