תיקי מותגים
                                   התקשרו עכשיו 04-8330307

כניסת ספקים

הירשם או התחבר

   

תיקי מעצבים לנשים

כמו כל אישה אחרת גם את רוצה להיות הכי יפה, אופנתית וגם מיוחדת, את מחפשת להביע משהו מיוחד בדרך בה את מתלבשת. תיקים בעבורנו הנשים הם אביזר אופנתי לכל דבר, אנחנו נהנות לאסוף תיקים, להתאים בין התיק לבין הבגדים, להתאים תיק לאירוע ולרכוש לפחות תיק אחד חדש בכל עונה.

תיקי מעצבים שאני אוהבת במיוחד

רשתות האופנה הגדולות מציעות בשנים האחרונות גם קולקציות של תיקים, לרוב מדובר יהיה בתיקים באיכות בינונית עד טובה עם עיצוב סטנדרטי קלאסי, תיקים שימושיים וזולים. התיקים האלו הופכים מהר מאוד מאוד פופולריים ואת יכולה להיות בטוחה שעוד כמה נשים במשרד יגיעו עם אותו התיק בדיוק.

אני אוהבת להיות מיוחדת במראה שלי ובעיקר בבחירת התיקים, יש לי שם של אחת שיודעת להתלבש, יודעת לבחור נכון אביזרים ויודעת להשקיע נכון בקנייה של תיקי מעצבים מיוחדים, אופנתיים, שימושיים ומאוד יפים. התיקים שלי תמיד מושכים מבטים ומעוררים שאלות, כולן רוצות לדעת "איפה קנית?", "כמה עלה?" .... אני לא תמיד ממהרת לגלות להן, על אתר לה-תיק תיקי מותגים אני מספרת רק לחברות הטובות, את כל השאר אני משאירה עם מבטי הקנאה.

אלו תיקי מעצבים כדאי לקנות?

השקעה בקניית תיקי מעצבים היא בעבורי השקעה נבונה לטווח ארוך, אני משתדלת לבחור תמיד תיקים על פי אוסף התיקים הקיים שלי, על פי צורך ולא בהיסח דעת. ההשקעה בתיקי מעצבים תהיה נבונה אם תשתמשי הרבה בתיק ובעיקר, אם תיהני מהתיק.

תיקי מעצבים לנשים

תיקי מעצבים

תיק בינוני הוא תיק שימושי, אני טוענת שתיק בינוני הוא התיק הכי שימושי, תיקי מעצבים בינוניים מתאימים לכל מבנה גוף ולכל שימוש. תיק בינוני יתאים לאירוע, לשימוש יומיומי וגם לאימהות או סטודנטיות, תיק בינוני מאפשר לך לשאת את כל הדרוש לך ביומיום ולהיראות מצוין. 

טיפים לבחירה נכונה של תיק

  1. אם יש לך מבנה גוף שעון חול כדאי לך לבחור תיק עם צורה לא מודגשת.
  2. אם יש לך מבנה גוף בצורת משולש כדאי לך לבחור תיק בצורה מלבנית.
  3. אם יש לך חזה גדול כדאי להימנע מתיקי צד קטנים.
  4. אם יש לך מבנה גוף עם מותן צר הימנעי מתיקים עם רצועה ארוכה.
האתר נבנה במערכת 2all | בניית אתרים